tel.: +48 601 701 037   ,+48 601 157 158    fax +48 61 881 57 24
e-mail: poczta@lep-mat.pl

Nasza Oferta


Usługi transportowo-sprzętowe

Świadczymy transport wywrotkami, dłużycami od 16 do 50 ton, oraz niskopodwoziem do transportu specjalistycznych maszyn budowlanych i rolniczych.

Kompleksowe wyburzanie i niwelacja terenów

Firma Łępecki & Matuszczak specjalizuje się w wyburzeniach i rozbiórce obiektów budowlanych metodą mechaniczną, przy użyciu sprzętu ciężkiego który cechują się niezwykłą skutecznością oraz niezawodnością nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wykopy

Nasze wieloletnie doświadczenie czyni nas rzetelnym i godnym zaufania kontrahentem, który wykona wszelkie prace nawet w najtrudniejszych warunkach szybko i profesjonalnie, a nowoczesny park maszynowy, umożliwia nam realizację każdego typu prac ziemnych w każdym rejonie Polski.

Recykling odpadu budowlanego i sprzedaż kruszywa sortowanego z przemiału

Nasza firma zajmuje się recyklingiem odpadu budowlanego. Przyjmujemy odpad budowlany, odpad z remontów dróg i prac rozbiórkowych (gruz, asfalt i beton), który za pomocą mobilnej kruszarki szczękowej z zespołem sit wibracyjnych jest kruszony i przesiewany.

Sprzedaż kruszywa z przesiewu na mokro - własna żwirownia

Eksploatujemy złoża kruszyw na terenie Wielkopolski. Aktualnie prowadzimy kopalnie odkrywkowe w Dzierżnicy k/Nekli.
Nasza firma dysponuje przesiewaczem i sortownicą najnowszej generacji dzięki czemu produkujemy żwir i piasek najwyżej jakości.

Produkcja betonu i stabilizacji

Produkcja betonu odbywa się na nowoczesnym skomputeryzowanym wężle. Dla wygody klientów zakład jest umiejscowiony przy ulicy Gołężyckiej 132 w Poznaniu.

© 2013 ŁĘPECKI & MATUSZCZAK - All rights reserved.